/Obrona JOW na forum JKM

Obrona JOW na forum JKM

Drodzy WoJOWnicy,

przesyłając prośbę p. Sosenkowskiego zachęcam wszystkich do udzielenia wsparcia p. Sosenkowskiemu, a także do większej aktywności na portalach internetowych, które wciąż są jedynym dostępnym miejscem publicystycznej walki o JOW. Szczególnie zachęcam do wspierania naszej strony domowej www.jow.pl, do czytania i komentowania, zamieszczania tekstów.

Walka o JOW jest nie tyle walką z establishmentem politycznym, który widzi w naszym postulacie zarazę morową, ile walką o świadomość Polaków, o zrozumienie sensu i znaczenia wprowadzenia JOW w wyborach do Sejmu. Szczególnie teraz, kiedy dwa tygodnie dzielą nas od naszej manifestacji w Warszawie warto się zaktywizować i wesprzeć nasze wysiłki.

Czekamy na Wasze komentarze, wpłaty i udział w V Marszu na Warszawę!

Pozdrawiam woJOWniczo!

Gromisław Sosenkowski:

Na portalu Janusza Korwin-Mikke próbuję zareklamować JOW, ale spotykam się tam z dość zorganizowaną krytyką. Wybrałem to środowisko, bo założyłem, że znajdę tam najwięcej inteligentnych i niezadowolonych ze status quo w III RP, czyli potencjalnych zwolenników JOW.Proszę zatem bardziej doświadczonych kolegów o pomoc w obronie naszych racji.link: http://korwin-mikke.pl/forum/read.php?8,3308

690 wyświetlen