/Zapis konferencji z prof. Tomaszem J. Kaźmierskim

Zapis konferencji z prof. Tomaszem J. Kaźmierskim

Zamieszczamy zapis internetowej konferencji z cyklu „Rozmowy obywatelskie” z prof. Tomaszem Kaźmierskim. Webinar pt. „No i po wyborach” prowadził Mariusz Bączkiewicz. Konferencja odbyła się 29 października br.

Prof. Tomasz Kaźmierski:

2015 rok przyniósł nam wiele zmian. Postulat JOW przedostał się nareszcie do świadomości milionów Polaków. Pojawiły się rzesze nowych zwolenników. Powiał wiatr dziejowych przemian i wieje on w nasze żagle. Trzeba się zastanowić co dalej, bo partie polityczne, które zawłaszczyły sobie nasze państwo, nie dają za wygraną. W webinarze spróbuję dokonać podsumowania wydarzeń ostatnich miesięcy i oceny sytuacji po wyborach. Będzie to dobry moment do rozpoczęcia dyskusji na temat dalszego działania. Już teraz zachęcam do nadsyłania pytań oraz sugestii na adres polonus.uk@gmail.com.

Pamiętajmy, co powiedział śp. prof. Jerzy Przystawa w sierpniu 2012 roku: „Bo nasza droga jest słuszna i to my mamy rację”.

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1034544313245735/

About Tomasz J. Kaźmierski

Tomasz J. Kaźmierski – elektronik, nauczyciel akademicki, profesor Uniwersytetu Southampton w Wielkiej Brytanii, rektor Polskiego Uniwersytetu na Obczyźnie w Londynie; współpracownik Ruchu na rzecz JOW od 1994 r.; prezes Stowarzyszenia na rzecz Zmiany Systemu Wyborczego JOW od 2016 r.; e-mail: polonus.uk@gmail.com
1 059 wyświetlen