Rada Powiatu w Częstochowie zwraca się z apelem do Sejmu RP, Senatu RP i Prezydenta RP o zmianę ustawy Kodeks wyborczy w zakresie wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych do Sejmu RP w 460 jednomandatowych okręgach wyborczych zwykłą większością głosów.

Ceze1a20131108_0000a
bCeze1c20131108_0000c

Dyskusja - 4 Komentarzy
 1. aekielski

  13. Lut 2014,  godz. 07:48

  Na tę polityczną bandę jesteśmy bezwolni. Ja już nie wiem jak im przemówić do honoru, który raczej jest im obcy. Zachowują się jak świnia której pluje się w oczy a ona twierdzi, że deszcz pada. Do wyborów już nie pójdę, nie dam dalej robić z siebie idioty. Nie wierzę już w obietnice Donalda Tuska z 2007 roku czy też Janusza Palikota z 2011 roku, że jak ich wybiorę to oni będą walczyć o JOW.
  Dzisiejsi politycy to zwykli złodzieje, oni ukradli nam Polskę!

  Odpowiedz

  • FS

   14. Lut 2014,  godz. 08:37

   szanowny aekielski przeczytaj mój wpis ,powyżej i zastanów się.Na tę bandę jest sposób,można ich pokonać ich bronią.Czytaj ze zrozumieniem i wpisz swoje uwagi.pozdrawiam FS

   Odpowiedz

 2. FS

  08. Lut 2014,  godz. 16:34

  Szkoda gadać ,szkoda pyska strzępić.W kwaśniewskiej konst. zapewnili sobie prawo do wybierania się ,sami,Naród to statystyka,bezwolny ,bezmyślny tłum i nic więcej.Pewien b.mądry Polak w jedne ze swoich książek napisał znamienne zdanie,kwintesencję całej książki,cyt.”tłum jest grożny tylko czasem,głupi jest zawsze.”k.cyt.I właściciele naszej nieszczęsnej Ojczyzny doskonale to wiedzą i na tym „jadą” bo „tłum…….”Dopóki Polacy SAMI się nie zorganizują, i nie wprowadzą do parlamentu SWOICH przedstawicieli,to będziemy tak gnić w tym bagnie”‚na wieki wieków amen”a na pewno na wiele dziesięcioleci.Nie ma innej drogi,tylko wybory do parlamentu i wprowadzenie tam naszych posłów i senatorów.Porównajcie jedną tylko sprawę,nędzny peesel ma coś koło 30 peosłów,a jakie ma wpływy,jaką ma władzę?Czy my wszyscy nie potrafimy się zorganizować i w całej Polsce zgłosić do wyborów SWOICH kandydatów,na gruncie obecnego prawa?Bo nie ma innej możliwości,apele do” GÓRY” to to śmiech pusty.Przy obecnych możliwościach komunikacyjnych,jest to bardzo łatwe zadanie.W roku 80 łączność ogólnopolska była o niebo gorsza i limitowana i kontrolowana a jednak informacje krążyły szybko.Obecna sytuacja jest nieporównywalna.Wystarczy,że porozumie się 1 % Polaków,i weżmie do pracy,można dokonać rewolucji bez żadnej przemocy,tylko informacja i organizacja.Zapraszam do pracy.FS

  Odpowiedz

 3. andrzej

  07. Lut 2014,  godz. 13:08

  Wielka koalicja PO, PSL, SLD – Panie Januszu Krakowian do kogo pan apeluje? do Sejmu< Senatu< Prezydenta? przecież tam decyduje koalicja, która głosowała za uchwałą. Pamiętam jeszcze jak PO zbierała podpisy będąc w opozycji! …i co? … faryzeusze.

  Odpowiedz

Skomentuj