/Gratulacje dla Pawła Kukiza

Gratulacje dla Pawła Kukiza

Wielce Szanowny Panie Pawle,
wobec osobistego i bezprecedensowego sukcesu w wyborach prezydenckich w dniu 10 maja br., mimo nie zajęcia pierwszego miejsca, składam niniejszym, w imieniu anonimowych forumowiczów strony jow.pl, nasze serdeczne gratulacje oraz podziękowanie za trud włożony w propagowanie demokratycznej idei Jednomandatowych Okręgów Wyborczych i za osobiste ryzyko z tym związane.

Jesteśmy świadomi, iż żyjemy w nienormalnym tzn. nieobywatelskim państwie, które skutkuje wieloma patologiami w życiu gospodarczym i politycznym, niemożliwymi do usunięcia bez jaśniepańskiej decyzji wąskich gremiów partyjnych wyalienowanych od współobywateli.

Spostrzegamy, że ziarno zasiane przez śp. profesora Jerzego Przystawę wraz z podobnymi mu siewcami, wśród których jest również i Pan, padło na dobry polski grunt i nareszcie zaczęło powoli przynosić owoce.

Panu, jako temu Pierwszemu Żeńcowi przypadł zaszczyt rozpoczęcia zbierania owoców wieloletniej pracy od podstaw w naprawie Rzeczypospolitej. Jesteśmy z tego powodu dumni.

Życzymy wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu oraz udanego startu w zbliżających się wyborach parlamentarnych.

Z szacunkiem,

W.b’S.

About WbS

WbS – Wojciech M., absolwent Politechniki Poznańskiej, mechanik a od 1994 księgowy; od 2002 r. (afera Rywina) uczestnik Ruchu na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych prof. Jerzego Przystawy
905 wyświetlen