Wyniki wyborów prezydenckich są jednoznaczne! Paweł Kukiz odniósł wspaniały sukces, a wraz z nim postulat wprowadzenia 460 jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu RP!

To Twój sukces – sukces bezpartyjnej Polski!

Dziękujemy! Bez Waszego zaangażowania nie udałoby się.

To nie koniec, to początek! Wkrótce Paweł poinformuje o dalszych planach i działaniach.

Tymczasem już dziś organizujmy się, bądźmy ze sobą w kontakcie.

Zarejestruj się teraz na ruchJOW.pl.

Działamy!

 

Dołącz do nas na portalu ruchJOW.pl

Dyskusja - 9 Komentarzy
 1. Grzes

  29. maja 2015,  godz. 23:08

  Sprawa jest otwarta.Ja jestem zarejestrowany od czasu „zmielonych”,ale to co sie teraz dzieje to jakaś farsa.Pełnomocnikami zostawali ludzie,którzy są poplecznikami PO.Systemowcy od 8 lat.Nikt tego nie kontroluje.W mediach lokalnych w mojej okolicy to Ci ludzie są najzagorzalszymi zwolennikami Jow-ów.A przed wyborami samorządowymi na rynku popierali i głosili peany na cześć prezydenta miasta ,który jest z PO.Zabić by się dali za niego jeszcze w styczniu.Teraz gdy platforma tonie są zafascynowani Kukizem.Bezczelni -lizali tyłki każdemu z sitwy lokalnej do niedawna.Teraz są bezpartyjni i zaangażowani w ruch na rzecz jow-ów.To jest największe zagrożenie dla tego ruchu.

  Odpowiedz

  • Mariusz [mr.]

   05. Cze 2015,  godz. 01:28

   „przed wyborami samorządowymi na rynku popierali i głosili peany na cześć prezydenta miasta ,który jest z PO.Zabić by się dali za niego jeszcze w styczniu.Teraz gdy platforma tonie są zafascynowani Kukizem.Bezczelni -lizali tyłki każdemu z sitwy lokalnej do niedawna.”

   Dane PKW są jawne i byłbym za prześwietlaniem wyborczej aktywności wszystkich, którzy nagle „przejrzeli na oczy”. 🙂 Trzeba się z nimi obchodzić nad wyraz ostrożnie…

   Odpowiedz

 2. slawek

  29. maja 2015,  godz. 11:57

  mam 61 lat popieram ruchjow od samego początku , prane proonowane przez kukiza zmiany.

  Odpowiedz

 3. obyywatel

  25. maja 2015,  godz. 03:55

  @ Paweł Wołczański

  Bez przerwy powtarzane przy każdej okazji mówienie przez elitę działaczy na rzecz JOW, że najpierw JOW a potem przyjdzie czas na inne sprawy to pułapka na samych siebie i wręcz głupota. Wyborcy pana Kukiza w większości woleli zagłosować w II turze na Dudę – przeciwnika ( podobnie jak PIS ) JOW niż na miękkiego ich zwolennika – Komorowskiego. Nawet wyborców pana Kukiza bardziej więc interesują sprawy pracownicze ( mocno eksponowane przez PIS ) niż JOW. Gdyby oprócz JOW poruszać ten temat to efekt byłby dużo dużo większy. Mówienie o sprawach pracowniczych w żaden sposób nie podzieliłoby zwolenników JOW, bo to nie jest temat kontrowersyjny. Nawet możliwe było to, aby pan Kukiz został prezydentem. Szansa została zmarnowana.

  Odpowiedz

 4. Stev RSG

  14. maja 2015,  godz. 11:16

  Jestem starcem w wieku Odyseusza (po sześćdziesiątce ), tzw. „powracającym” z NY na stałe. Biorąc pod uwagę fakt że poparcie wszystkich partii jest teraz mniejsze niż poparcie ich kandydatów na prezydenta ( z wyjątkiem P.Kukiza , którego elektorat się podwoi – jeśli nie zwielokrotni ) , przewidyję że do sejmu wejdą tylko 2 partie + partia Pawła ( bo wybory jesienne pójdą jeszcze po staremu ) . Drobne pieski szczekają na Pawła ze strachu , nietóre jeszcze próbują nawet dziabnąć . Miłościwie panujący Pan P.Prezydent w przypływie paniki (Paweł nagonił mu pierdla) dokonuje próby zmian , z którymi spóźnił się co najmniej parę dni … (ale i parę lat). Zawód muzyk nie deprecjonuje nikogo (wbrew opiniom szczekaczy) , lecz raczej nibilituje – zawód to z dziedziny kultury . Iluż w sejmie jest darmozjadów , dla których jedynym zawodem „przyuczonym” jest posłowanie. Pozdrawiam b. serdecznie wszystkich zwolenników sympatyków miłośników i wielbicieli Pawła Kukiza oraz jego pomysłu na Polskę . – Stev.

  Odpowiedz

 5. Paweł Wołczański

  13. maja 2015,  godz. 00:00

  @ Obywatel:

  na te wszystkie inne sprawy przyjdzie czas po wprowadzaniu JOWów.

  Najpierw JOWy. Bardzo dobrze natomiast, że mamy główny wiodący postulat jakim są właśnie JOWy, bo to nas łączy i efekt tego widać.

  Odpowiedz

 6. obywatel

  12. maja 2015,  godz. 22:50

  Boli mnie jedno, można było te wybory wygrać. Gdyby do tematyki JOW dodano jeszcze inne aspekty, szczególnie sprawy pracownicze to dzisiaj w drugiej turze byłby zamiast panów Dudy lub Komorowskiego pan Kukiz. Szkoda, że nie poruszano tej tematyki i był to duży błąd p. Kukiża lub jego sztabu.

  Odpowiedz

 7. andrzewski

  12. maja 2015,  godz. 22:04

  Super…gorąco popieram…
  Andrzej

  Odpowiedz

 8. Maciej

  12. maja 2015,  godz. 11:48

  Na razie ruchjow.pl to niebieskie tło i nic więcej. A zmieleni.pl przekierowują na jow’y. Ale i tak popieram całym sercem. Dość już ludzi, którzy może i coś robią, ale społeczeństwo tego nie odczuwa.
  Pozdrawiam całą społeczność JOW.
  Maciej.

  Odpowiedz

Skomentuj