W piątek, 1 czerwca, odbyło się otwarcie Klubu Dyskusyjnego JOW w Biurze Krajowym Ruchu przy ul. Białoskórniczej 3/1 we Wrocławiu. Na spotkaniu pojawili się licznie członkowie i sympatycy Stowarzyszenia.

 

Biuro będzie otwarte dla wszystkich zainteresowanych tematyką Ruchu JOW, w czerwcu od poniedziałku do czwartku od godz. 15 do 18. Będzie można porozmawiać o samej idei JOW, napić się kawy czy herbaty oraz skorzystać z WI-FI. Na miejscu dostępne są materiały o jednomandatowych okręgach wyborczych. Istnieje także niepowtarzalna szansa wsparcia naszej idei, szczegóły w biurze.


Serdecznie zapraszamy! Białoskórnicza 3/1 we Wrocławiu.

 

 

Wojciech Kaźmierczak, Ania Wołowacz i Edyta Dudycz

 

 

Wojciech Kaźmierczak, Ania Wołowacz i Edyta Dudycz

 

 

Katarzyna Hałaczkiewicz i Karolina Orfin

 

 

Bartosz Jungiewicz i Marcin Lenar

 

 

Anna Heluszka, Bartosz Jungiewicz

 

 

Michał Śliwa, Kamil Hałaczkiewicz,  Michał Grabas i  Jarosław Dzigoński

 

 

Andrzej Myc i Grzegorz Zieliński

 

 

Bartosz Jungiewicz i Marcin Lenar

 

 

Michał Śliwa, Jarosław Dzigoński, Kamil Hałaczkiewicz i Michał Grabas

 

 

Michał Śliwa, Jarosław Dzigoński i Michał Grabas

 

 

Jarosław Dzigoński

 

 

Elżbieta Zębik, Katarzyna Hałaczkiewicz i Piotr Bednarek

 

 

 

Bartosz Jungiewicz i Marcin Lenar

 

 

Elżbieta Zębik i Piotr Bednarek

 

 

fot. Patryk Hałaczkiewicz

 


Dyskusja - 4 Komentarzy
 1. Jerzy Przystawa

  20. Cze 2012,  godz. 12:20

  Z takim przekonaniem przez tyle lat, wbrew wszelkim przeciwnościom, walczyliśmy o uzyskanie i utrzymanie tego lokalu. Nadal jednak nie rozwiązany pozostaje problem podstawowy: ogrzewania. To ciekawostka, że lokal w samym środku miasta, 200 metrów od Rynku, nie ma żadnego ogrzewania, a mieszkańcy bloku, jak za króla ćwieczka, noszą węgiel z piwnicy. My nie mamy nawet pieca, w którym można by palić węglem czy czymkolwiek innym. Bez rozwiązania problemu ogrzewania nie jest możliwe funkcjonowanie Biura kiedy nadchodzą chłody. Tymczasem nasze apele do WoJOWników o większą ofiarność nie przynoszą wielkiego efektu. „Polacy chcieliby mieć niepodległość, ale bez wydania jednego grosza i bez przelania kropli krwi” Niestety, nie wielu rozumie, że walka o JOW to jest walka o niepodległość i suwerenność Polski.

  Odpowiedz

 2. Tadeusz Browarek

  20. Cze 2012,  godz. 11:55

  Serdeczne gratulacje.

   

  Osoba prawna, w odroznieniu od osoby fizycznej, bez stalego adresu wlasciwie nie istnieje. Chetnie odwiedzany, dzialajacy, swoj lokal w samym centrum miasta jest wielkim sukcesem Stowarzyszenia.

  Odpowiedz

 3. Albert Łyjak

  06. Cze 2012,  godz. 21:00

  Doskonały pomysł, wreszcie drzwi się otwierają na oścież. Super!!!

  Odpowiedz

 4. Jerzy Gieysztor

  06. Cze 2012,  godz. 12:29

  O tym, że nasze wrocławskie biuro otrzymuje polor godny współczesnych standardów wiedziałem już wcześniej. Zatem odwiedziłem lokal znany mi od dawna, jak tylko nadarzyła się okazja. A było to jeszcze przed jego oficjalnym otwarciem. Możliwym dzięki pracy i zaangażowaniu naszych niestrudzonych kolegów, Wojtka Kaźmierczaka i Agnieszki Przystawy, a także Patryka Hałaczkiewicza i tych, których nie zapamiętałem. Co zechcą mi wybaczyć, a którzy w tej pracy mają swój niewątpliwy udział. Cieszyłem się widząc, że nareszcie będzie to miejsce zachęcające do jego „zagrzania”, a przez to do promowania postulatu JOW. Tym bardziej cieszy mnie fotorelacja z oficjalnego otwarcia. Bo umacnia nadzieję, że młodsze pokolenie przejmie naszą sprawę. czego katalizatorem będzie ten lokal, położony blisko ośrodka uniwersyteckiego, kipiącego życiem studenckim.

  Odpowiedz

Skomentuj

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.