W piątek, 1 czerwca, odbyło się otwarcie Klubu Dyskusyjnego JOW w Biurze Krajowym Ruchu przy ul. Białoskórniczej 3/1 we Wrocławiu. Na spotkaniu pojawili się licznie członkowie i sympatycy Stowarzyszenia.

 

Biuro będzie otwarte dla wszystkich zainteresowanych tematyką Ruchu JOW, w czerwcu od poniedziałku do czwartku od godz. 15 do 18. Będzie można porozmawiać o samej idei JOW, napić się kawy czy herbaty oraz skorzystać z WI-FI. Na miejscu dostępne są materiały o jednomandatowych okręgach wyborczych. Istnieje także niepowtarzalna szansa wsparcia naszej idei, szczegóły w biurze.


Serdecznie zapraszamy! Białoskórnicza 3/1 we Wrocławiu.

 

 

Wojciech Kaźmierczak, Ania Wołowacz i Edyta Dudycz

 

 

Wojciech Kaźmierczak, Ania Wołowacz i Edyta Dudycz

 

 

Katarzyna Hałaczkiewicz i Karolina Orfin

 

 

Bartosz Jungiewicz i Marcin Lenar

 

 

Anna Heluszka, Bartosz Jungiewicz

 

 

Michał Śliwa, Kamil Hałaczkiewicz,  Michał Grabas i  Jarosław Dzigoński

 

 

Andrzej Myc i Grzegorz Zieliński

 

 

Bartosz Jungiewicz i Marcin Lenar

 

 

Michał Śliwa, Jarosław Dzigoński, Kamil Hałaczkiewicz i Michał Grabas

 

 

Michał Śliwa, Jarosław Dzigoński i Michał Grabas

 

 

Jarosław Dzigoński

 

 

Elżbieta Zębik, Katarzyna Hałaczkiewicz i Piotr Bednarek

 

 

 

Bartosz Jungiewicz i Marcin Lenar

 

 

Elżbieta Zębik i Piotr Bednarek

 

 

fot. Patryk Hałaczkiewicz

 


Dyskusja - 4 Komentarzy
 1. Jerzy Przystawa

  20. Cze 2012,  godz. 12:20

  Z takim przekonaniem przez tyle lat, wbrew wszelkim przeciwnościom, walczyliśmy o uzyskanie i utrzymanie tego lokalu. Nadal jednak nie rozwiązany pozostaje problem podstawowy: ogrzewania. To ciekawostka, że lokal w samym środku miasta, 200 metrów od Rynku, nie ma żadnego ogrzewania, a mieszkańcy bloku, jak za króla ćwieczka, noszą węgiel z piwnicy. My nie mamy nawet pieca, w którym można by palić węglem czy czymkolwiek innym. Bez rozwiązania problemu ogrzewania nie jest możliwe funkcjonowanie Biura kiedy nadchodzą chłody. Tymczasem nasze apele do WoJOWników o większą ofiarność nie przynoszą wielkiego efektu. „Polacy chcieliby mieć niepodległość, ale bez wydania jednego grosza i bez przelania kropli krwi” Niestety, nie wielu rozumie, że walka o JOW to jest walka o niepodległość i suwerenność Polski.

  Odpowiedz

 2. Tadeusz Browarek

  20. Cze 2012,  godz. 11:55

  Serdeczne gratulacje.

   

  Osoba prawna, w odroznieniu od osoby fizycznej, bez stalego adresu wlasciwie nie istnieje. Chetnie odwiedzany, dzialajacy, swoj lokal w samym centrum miasta jest wielkim sukcesem Stowarzyszenia.

  Odpowiedz

 3. Albert Łyjak

  06. Cze 2012,  godz. 21:00

  Doskonały pomysł, wreszcie drzwi się otwierają na oścież. Super!!!

  Odpowiedz

 4. Jerzy Gieysztor

  06. Cze 2012,  godz. 12:29

  O tym, że nasze wrocławskie biuro otrzymuje polor godny współczesnych standardów wiedziałem już wcześniej. Zatem odwiedziłem lokal znany mi od dawna, jak tylko nadarzyła się okazja. A było to jeszcze przed jego oficjalnym otwarciem. Możliwym dzięki pracy i zaangażowaniu naszych niestrudzonych kolegów, Wojtka Kaźmierczaka i Agnieszki Przystawy, a także Patryka Hałaczkiewicza i tych, których nie zapamiętałem. Co zechcą mi wybaczyć, a którzy w tej pracy mają swój niewątpliwy udział. Cieszyłem się widząc, że nareszcie będzie to miejsce zachęcające do jego „zagrzania”, a przez to do promowania postulatu JOW. Tym bardziej cieszy mnie fotorelacja z oficjalnego otwarcia. Bo umacnia nadzieję, że młodsze pokolenie przejmie naszą sprawę. czego katalizatorem będzie ten lokal, położony blisko ośrodka uniwersyteckiego, kipiącego życiem studenckim.

  Odpowiedz

Skomentuj