Zarząd Stowarzyszenia, z okazji Walnego Zgromadzenia, zlecił wydanie zbiorowe wszystkich biuletynów Ruchu od numeru 1, w jednym tomie.

 

Koszt jednego egzemplarza wyniesie 70 złotych. Tom będzie do odebrania na Walnym Zgromadzeniu we Wrocławiu. Możliwa też będzie wysyłka, po opłaceniu kosztów wysyłki, ok. 10 złotych.

 

Zainteresowanych prosimy o przedpłaty na konto Stowarzyszenia:   

Stowarzyszenie na rzecz Zmiany Systemu Wyborczego

"Jednomandatowe Okręgi Wyborcze"

ul. Białoskórnicza 3/1, 50-134 Wrocław

 

numer konta: 75 1020 3714 0000 4202 0084 7335

z dopiskiem "biuletyny".

 

Ponieważ ilość egzemplarzy będzie symboliczna  (ok.100) zdecyduje kolejność wpłat.

 

 

 

Dyskusja - 5 Komentarzy
 1. Jerzy Przystawa

  08. Lut 2012,  godz. 18:54

  Będą drukowane tylko Biuletyny Informacyjne. Nowego Biuletymu przez Walnym Zgromadzeniem nie będzie.

  Z przykrością muszę poinformować, że koszty druku zbiorowego wydania okazały się wyższe niż pierwotnie oszacowane. Okazuje się, że koszt druku jednego tomu wyniesie 70, a nie 50 PNL. Oczywiście będziemy honorować dokonane wpłaty. Przepraszam wszystkich za tę dezinformację, ale sam też byłem nieświadomy rzeczywistych kosztów.

  Mimo wszystko ufam, że oddani woJOWnicy będą chcieli mieć ten tom na swoich półkach.

  Pozdrawiam serdecznie,

  Jerzy Przystawa

  Odpowiedz

 2. Tadeusz Browarek

  08. Lut 2012,  godz. 18:31

  Gratka! – praktycznie caly dorobek inteletualny Ruchu JOW w jednym wydaniu. Od zawsze chcialem cos takiego miec. Sadze, ze jeszcze sie nie ukazaly (biuletyny), a juz sa unikatem lub, jak kto woli, bialym krukiem. Kazdy zwolennik Ruchu powinien sie w taki egzemplarz zaopatrzyc obowiazkowo. Podejrzewam rowniez, ze z chwila, kiedy bedzie je mozna kupic ze strony internetowej klikajac „zamawiam”, to zaopatrza sie weń rowniez przeciwnicy – i niech im pojdzie na zdrowie 🙂 Goraco polecam.

  Odpowiedz

 3. Krzysztof Kowalczyk

  08. Lut 2012,  godz. 14:26

  Czy będą tam również włączone biuletyny „Ordynacja” i „WoJOWnik” czy tylko Biuletyny Informacyjne? Czy jest przygotowywany też jakiś nowy Biuletyn Informacyjny?

  Odpowiedz

 4. Remigiusz Zarzycki

  06. Lut 2012,  godz. 23:55

  Każda publikacja, a tym bardziej większa, zawierająca dużo informacji o naszym Ruchu, o jego dokonaniach jest niezwykle potrzebna w sytuacji, gdy realna polityka próbuje nas co najmniej nie dostrzec. Jeśli każdy z nas, wojowników, sprezentowałby po jednym egzemlarzu tego wydania najważniejszym lub swoim lokalnym politykom i publicystom być może choć część z nich przestałaby udawać, że nas nie ma, a część zaczęłaby odważniej mówić o JOW.
  Ja jestem gotów swój przeznaczyć na dokształcenie animatorów naszego życia politycznego. I wszystkich do tego zachęcam.

  Odpowiedz

 5. Jerzy Przystawa

  03. Lut 2012,  godz. 15:07

  Bardzo zachęcam wszystkich WoJOWników do zakupu tego tomu. Jest to dość szczegółowa historia naszego Ruchu, prezentacja sporej części naszego dorobku publicystycznego, myślę, że dla ludzi w nasz Ruch od lat zaangażowanych wartosciowa pamiątka.

  Jerzy Przystawa

  Odpowiedz

Skomentuj