Czy polski Kodeks wyborczy jest zgodny z Konstytucją?

Konstytucja Rzeczypospolitej w art. 99 przyznaje każdemu obywatelowi polskiemu bierne prawo wyborcze, stanowiąc w ust. 1, że bierne prawo wyborcze do Sejmu…

więcej...