/Sterowiec JOW nad Warszawą!

Sterowiec JOW nad Warszawą!

Jak było do przewidzenia, studencki "Happening JOW" na wrocławskim Rynku, w sobotę 27 września, nie wywołał najmniejszego zainteresowania mediów, wszystkie telewizje i radia zgodnie odwróciły w inną stronę kamery i mikrofony, a dziennikarze połamali pióra (oglądajcie na www.jow.pl!). Wobec tego nasi młodzi WoJOWnicy doszli do przekonania, że trzeba sięgnąć do bardziej perswazyjnych środków przekazu i zaproponowali, aby IV Marsz na Warszawę, w dniu 11 października, odbywał się pod przewodnictwem… sterowca!

Znana nam jest ogólna niechęć naszych Rodaków do sięgania do kieszeni, ale tym razem wyszło inaczej: już na drugi dzień po wezwaniu do finansowej mobilizacji na konto Ruchu wpłynęły kwoty z naddatkiem pokrywające przewidywane koszta i miło nam donieść, że w sobotę, 11 października, będziemy na Placu Zamkowym napełniali wspólnie Sterowiec JOW, który poprowadzi nas prostą drogą pod Kancelarię Prezydenta i Sejm!

Nie przepuśćcie takiej okazji! Chodźcie z nami!

About Jerzy Przystawa

Jerzy Przystawa (1939-2012) – naukowiec, fizyk, profesor dr hab., nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Wrocławskim, publicysta, twórca i założyciel ogólnopolskiego Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych
655 wyświetlen