/List otwarty do Patronów Honorowych Ruchu na rzecz JOW

List otwarty do Patronów Honorowych Ruchu na rzecz JOW

Szanowni Państwo,

Podczas posiedzenia Komisji i Zarządu Krajowego NZS w Szczecinie zgłosili się do nas organizatorzy Europejskiego Festiwalu Kultury Kulturalia 2008 dorocznej imprezy studenckiej, odbywającej się w Bydgoszczy i Toruniu (www.kulturalia.eu).
 
Poprosili nas o organizację podobnych imprez na terenie ośrodków akademickich w innych miastach w Polsce.
Staramy się załatwić, by koncerty odbyły się w Nysie i Lublinie, tutaj
niekoniecznie pod tą nazwą, gdyż Kulturalia to w Lublinie nazwa zarezerwowana dla dorocznego święta studentów KUL.


Akcja NZS jednomandatowe.pl
poseł odpowiedzialny przed wyborcami nawiązała współpracę z organizatorami Kulturaliów. Zaoferowali nam umieszczenie baneru o naszej akcji na scenach oraz informowaniu bawiących się studentów o jednomandatowych okręgach wyborczych ze scen oraz w czasie koncertów. Nawiążemy kontakt z zespołami, które będą nam grały m.in. Perfekt, Lady Pank, Ira, Republika. Poprosimy ich o poparcie i nagranie przeboju informującego o idei JOW.

Teraz zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w zorganizowaniu podobnych koncertów w Państwa miastach.

Wiem, że mimo najszczerszych chęci nie mogą Państwo wystosować środków bezpośrednio na promocję JOW, ale na kulturę już tak.

To rozwiązuję Państwu ręce i daje możliwość pokazania, że są Państwo nie tylko Patronami Honorowymi Ruchu na rzecz JOW, ale i bardzo aktywnymi jego działaczami.

Media zaczynają donosić o naszej akcji. Dwie gazety: "Polska Gazeta Opolska" i "Kurier Lubelski" współpracujące z brytyjskim "The Times" już napisały artykuły. W Radiu Opole była audycja.

Wszystko wskazuje na to, że zbliżamy się do finału i zwycięstwa.

Potrzebna jest jednak Państwa pomoc.

W połowie stycznia organizatorzy Kulturaliów  będą jeździć po kraju i szukać poparcia. Proszę o zaoferowanie im współpracy i miłe przyjęcie. W końcu chodzi o nasz drogi JOW.

Liczę, że staną Państwo na wysokości zadania. Przecież to my stanowimy Polskę a nie partie.

Polecam stronę www.jednomandatowe.pl i nasz blog na salonie24 www.jednomandatowe.salon24.pl, gdzie znajdują się linki do wszystkich mediów, które już są z nami. Polecam też stronę Ruchu JOW, gdzie jest film z naszego happeningu na rynku wrocławskim. Takie happeningi zrobimy na wiosnę w kilkudziesięciu miastach w Polsce.

Ta wiosna przejdzie do historii jako Wiosna Studentów. Zapraszam do udziału w tej pięknej historii.

Serdecznie pozdrawiam i życzę samych sukcesów w Nowym A.D. 2008

Z wyrazami głębokiego szacunku,

w imieniu koordynatorów akcji
Marek Kobylarski student
691 wyświetlen