Program zatytułowany „Akademia Jednomandatowych Okręgów Wyborczych” będzie emitowany na antenie Radia FAMA raz w tygodniu, we wtorki. Prezes radia Jan Jagielski powiedział, że ich pragnieniem jest wypełnienie luki na rynku i edukowanie słuchaczy na temat ordynacji wyborczej. Zaproszeni goście będą więc mówili o tym, czym są i jak działają JOW-y, i jakie ma znaczenie ordynacja większościowa.

W najbliższy wtorek, 16 czerwca br., o godz.12.15, audycja z udziałem działaczy Ruchu na rzecz JOW, Patrykiem Hałaczkiewiczem i Wojciechem Kaźmierczakiem.

Audycja do odsłuchania na antenie radia: www.radiofama.com.pl

Dyskusja - 2 Komentarzy
 1. Karol Kuligowski z Żyrardowa

  12. Cze 2015,  godz. 19:38

  Popieram ideę jednomandatowych okręgów wyborczych!
  Jako członek komisji wyborczej w dn. 16 listopada 2014r. namacalnie się przekonałem, że jest to metoda praktyczna, sprawna i tania! No i przejrzysta!

  Za to metoda dotychczasowa, zastosowana w wyborach do sejmików i powiatów to kompletna droga przez mękę i koszty! Całe broszury wyborcze, listy pełne nazwisk. Niektóre komitety wyborcze celowo napychały na nie jak najwięcej ludzi, ci szczerze oddani naiwniacy pakowali pienuiądze na kampanie wyborcze -a po co? Po to, by staere pryki umieszczone na pierwszych miejscach mogły znowu wleźć.

  Odpowiedz

Skomentuj

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.