/Zapraszamy na wieczór wyborczy Pawła Kukiza

Zapraszamy na wieczór wyborczy Pawła Kukiza

Wieczór wyborczy Pawła Kukiza oraz koncert „Kukiz i Przyjaciele” odbędzie się w niedzielę, 10 maja 2015, w hali widowiskowo-sportowej w Lubinie przy ul. Odrodzenia 28 B o godz. 19.00.

Przyjaciele,

zapraszamy Was wszystkich na największy wieczór wyborczy w Polsce. Wasz wieczór wyborczy. Organizujemy go w Lubinie. Celowo, właśnie po to – by pokazać całemu krajowi, że poza Warszawą też jest życie. I, że Paweł, i my – czekamy tam na Was.

Wieczór połączymy z koncertem, aby wszystkim Wam podziękować za trud i wsparcie na każdym etapie tej kampanii i za to, że do końca walczycie o nasze wspólne zwycięstwo. Bo zwyciężymy. Efekt zobaczycie już w niedzielę.

A już dzisiaj zdradzimy pierwszą gwiazdę – zagra popierający kandydaturę Pawła Kukiza na Prezydenta RP – Andrzej Nowak – lider TSA z zespołem ZŁE PSY.

Zapowiadamy, że całość będzie retransmitowana w internecie, ale im więcej Was będzie na miejscu, tym Paweł i my rzecz jasna – będziemy szczęśliwsi

Jeśli możecie poinformować znajomych i zachęcić nie tylko do głosowania, czy wsparcia finansowego Waszej kampanii, ale i do przyjazdu na wspólne świętowanie – będziemy szczerze zobowiązani.

Sztab Wyborczy Pawła Kukiza

Rejestracja na stronie kukiz.org

 

Źródło: https://www.facebook.com/PrezydentKukiz

1 323 wyświetlen