/WoJOWnicy na START! 3 Nocny Wrocław Półmaraton – 20.06.2015

WoJOWnicy na START! 3 Nocny Wrocław Półmaraton – 20.06.2015

Koleżanki i Koledzy,
ogłaszamy wielką mobilizację wszystkich zwolenników Obywatelskiego Ruchu na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych biorących udział w 3 Nocnym Wrocław Półmaratonie 20 czerwca 2015 r.

Sport to zdrowie, tak jak zdrowe dla Polski będzie wprowadzenie Jednomandatowych Okręgów Wyborczych w wyborach parlamentarnych. Bardzo ważny jest pozytywny wynik wrześniowego referendum. Pokażmy, że nam zależy!

Dołącz do nas, do naszego zespołu, niezależnie od wieku i kondycji, naszym celem jest propagowanie JOW.

 

3 Nocny Pólmaraton

Wszyscy chętni do biegu pod szyldem naszego Ruchu otrzymają nasze pakiety startowe, a w nich unikalne koszulki, wyłącznie dla WoJOWników, oczywiście do tego sesja foto i publikacja w mediach.

Podobne akcje planowane są w całej Polsce, więc jeśli weźmiesz udział w innym biegu  – koniecznie napisz, zorganizujemy wydarzenie.

Wszystkie osoby, które już się zdecydowały na udział w półmaratonie i chcą tworzyć z nami zespół WoJOWnicy na START prosimy o wiadomość e-mail: karol.maluchnik@ruchjow.pl

Dołącz do drużyny WoJOWników, pokażmy ilu nas jest!

WoJOWnicy na START po zwycięstwo!

About Karol Maluchnik

społecznik, członek sztabu Pawła Kukiza, koordynator wolontariatu Ruchu JOW, odpowiedzialny za budowanie struktur i poszukiwanie rąk do pracy na rzecz JOW; e-mail: karol.maluchnik@ruchjow.pl
2 547 wyświetlen