Koleżanki i Koledzy,
ogłaszamy wielką mobilizację wszystkich zwolenników Obywatelskiego Ruchu na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych biorących udział w 3 Nocnym Wrocław Półmaratonie 20 czerwca 2015 r.

Sport to zdrowie, tak jak zdrowe dla Polski będzie wprowadzenie Jednomandatowych Okręgów Wyborczych w wyborach parlamentarnych. Bardzo ważny jest pozytywny wynik wrześniowego referendum. Pokażmy, że nam zależy!

Dołącz do nas, do naszego zespołu, niezależnie od wieku i kondycji, naszym celem jest propagowanie JOW.

 

3 Nocny Pólmaraton

Wszyscy chętni do biegu pod szyldem naszego Ruchu otrzymają nasze pakiety startowe, a w nich unikalne koszulki, wyłącznie dla WoJOWników, oczywiście do tego sesja foto i publikacja w mediach.

Podobne akcje planowane są w całej Polsce, więc jeśli weźmiesz udział w innym biegu  – koniecznie napisz, zorganizujemy wydarzenie.

Wszystkie osoby, które już się zdecydowały na udział w półmaratonie i chcą tworzyć z nami zespół WoJOWnicy na START prosimy o wiadomość e-mail: karol.maluchnik@ruchjow.pl

Dołącz do drużyny WoJOWników, pokażmy ilu nas jest!

WoJOWnicy na START po zwycięstwo!

About Karol Maluchnik

społecznik, członek sztabu Pawła Kukiza, koordynator wolontariatu Ruchu JOW, odpowiedzialny za budowanie struktur i poszukiwanie rąk do pracy na rzecz JOW; e-mail: karol.maluchnik@ruchjow.pl

Dyskusja - 15 Komentarzy
 1. Tomasz

  19. Cze 2015,  godz. 12:04

  No właśnie dzwoniłem do oranizatorów półmaratonu i mówią, że od 3 tygodniu już nie robią zapisów, to jakieś jaja, co to liczba uczestników ograniczona ?.

  Odpowiedz

 2. Piotr Opole

  07. Cze 2015,  godz. 19:18

  Mam nadzieje ze dobiegnę i dożyję 😉 w niedzielę mam zawody strzeleckie

  Odpowiedz

 3. Jerzy

  02. Cze 2015,  godz. 11:11

  Witam
  Bieganie dla osób chętnych też jest dobrym pomysłem ale nigdy nie zastąpi merytorycznej wiedzy, którą uzyskuje się przeglądając prasę, Internet i odpowiednie publikacje książkowe. Najważniejsze jest wewnętrzne przekonanie o słuszności JOW.
  pozdrawiam
  prawnik z Lublina
  jerzy.t@vp.pl

  Odpowiedz

 4. leszek

  30. maja 2015,  godz. 22:44

  witam
  A w lubinie można zrobić taki półmaraton?

  Odpowiedz

 5. Karol Maluchnik

  29. maja 2015,  godz. 17:04

  Jesteśmy ruchem na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych – nie partią polityczną. Propagujemy ideę JOW z ordynacją większościową jako fundament demokracji. Nie zmuszamy nikogo do tworzenia z nami drużyny, a już w tym momencie bardzo dziękujemy za liczne zgłoszenia.
  Dodam tylko, że jako ruch jesteśmy całkowicie apolityczni i apartyjni. Dziękujemy za Wasze komentarze i również uważamy, że polityka nie powinna się mieszać ze sportem. Właśnie o to walczymy, żeby takie głosy jak tu na forum, zwykłych obywateli mogły zostać usłyszane.
  Każdy z biegaczy ma swoją motywację do przebiegnięcia półmaratonu, naszą jest wprowadzenie JOW do Sejmu, żeby odpartyjnić nasz kraj.

  Na zakończenie zachęcam zapoznać się z tym o co walczymy od ponad 20 lat i jak niewiele ma to wspólnego z polityką czy partią polityczną :https://ruchjow.pl/res/przewodnik-jow.pdf

  Odpowiedz

 6. Tomasz

  29. maja 2015,  godz. 12:47

  Hmm, a mi się ten pomysł zupełnie a to zupełnie nie podoba! Bieganie było chyba już ostatnim sportem do którego nie wdzierała się polityka. Tydzień temu biegłem w Łodzi, gdzie uczestniczyła spora grupka kiboli Widzewa. Fajnie, każdy ma prawo manifestować swoje sympatie, ale dlaczego akurat w biegu ulicznym. A teraz czytam, tutaj, że ktoś będzie sobie robił kampanię wyborczą na półmaratonie we Wrocławiu, w którym też pobiegnę. Niestety mam odruch wymiotny. I żeby było jasne, nie przeszkadza mi sama idea JOW-ów, tylko włażenie zabłoconymi politycznie buciorami w każdą już dziedzinę życia.

  Odpowiedz

 7. Iwona

  29. maja 2015,  godz. 12:02

  Czy w Płocku jest już koordynator/ka organizacyjny/a zwolenników ruchu JOW.
  Jak skontaktować się z nim. Chcę być wolontariuszką do roboty 🙂 :).

  Odpowiedz

 8. Tomek

  29. maja 2015,  godz. 11:41

  Ludzie…Naprawdę życzę powodzenia, bo sam głosowałem na Pawła Kukiza. Proszę jednak-szukajcie innych metod propagowania idei JOW, ale nie mieszajcie polityki do biegania !!! To ostattnia dziedzina gdzie to jest potrzebne

  Odpowiedz

 9. Piotr Opole

  28. maja 2015,  godz. 22:31

  Zgłaszam się do biegu 😉

  Odpowiedz

 10. Piotrek

  28. maja 2015,  godz. 20:22

  nie od razu Rzym zbudowano , czy jak to lecialo 🙂

  Odpowiedz

 11. marian

  28. maja 2015,  godz. 20:15

  Niestety ja mógłbym dotrzymać tobie kroku co najwyżej 1/100 maratonu ale bardzo cenię ten młodzieńczy zapał 🙂

  Odpowiedz

 12. Piotrek

  28. maja 2015,  godz. 15:30

  W lubelskim ja bym chcial na polmaratonie chmielakowym wspierac nogami 🙂

  Odpowiedz

 13. marian

  28. maja 2015,  godz. 11:41

  A gdyby ktoś chciał was wspierać głową nie nogami 😉 bo nie pozwala na to zdrowie i pochodzi z drugiego końca Polski, to jak ma to zrobić 🙂
  Czy w Lubelskim jest jakiś koordynator?

  Odpowiedz

  • Karol Maluchnik

   29. maja 2015,  godz. 11:37

   Zapraszam, można wspierać głową, piórem, klawiaturą, pomysłami, kreatywnością i wszystkim innym co się tylko przyda: http://jow.pl/rekrutacja-do-wolontariatu-ruchu-jow/

   Tak to czasem bywa, gdy trwa walka o JOW, trzeba działać na wielu frontach. A jeśli trzeba przebiec półmaraton w imię idei JOW, woJOWnicy nie pytają się dlaczego, tylko gdzie i kiedy. Dziękuje wszystkim za bardzo duże zaangażowanie i odpowiedzi! Rośniemy w siłę!

   Odpowiedz

Skomentuj