W niedzielę, 12 kwietnia 2015 br., na wrocławskim rynku z inicjatywy członków grupy popierającej udział Pawła Kukiza w wyborach na Urząd Prezydenta RP został nagrany krótki film.  Sfilmowane osoby mówią o powodach swojego poparcia dla Pawła Kukiza – jedynego niepartyjnego kandydata stawiającego na Jednomandatowe Okręgi Wyborcze.

Kolejne inicjatywy niebawem.

Wszelkie nowe pomysły i chęć dołączenia do grupy mile widziana!

Kontakt: k.maluchnik@gmail.com

film_7

film_8

film_10

About Karol Maluchnik

społecznik, członek sztabu Pawła Kukiza, koordynator wolontariatu Ruchu JOW, odpowiedzialny za budowanie struktur i poszukiwanie rąk do pracy na rzecz JOW; e-mail: karol.maluchnik@ruchjow.pl

Dyskusja - 1 komentarz
 1. bisnetus

  14. Kwi 2015,  godz. 09:16

  Ja bym proponował otwarty konkurs w kategoriach:
  – najlepszy slogan
  – najlepszy motywator tekstowy (tekst do pół strony)
  – najlepszy motywator wizualny (proste grafiki, rysunki, nawet prezentacje)
  – najlepszy przemówienie promocyjne (video w różnej formie)

  Wszystko to na na rzecz Kukiza oraz jeszcze w większym stopniu na rzecz idei odzyskania państwa przez obywateli i wprowadzenia normalnej demokracji w Polsce. Najlepiej byłoby utworzyć na to osobną stronę internetową, gdzie w każdej kategorii przedstawiony byłby atrakcyjnie ranking najlepszych wkładów.

  Osobiście uważam, że powinien powstać specjalny portal promocyjny dla Kukiza i jego programu skoncentrowany właśnie na sprawach promocyjnych poprzez gromadzenie materiałów, pomysłów a nawet będący miejscem spotkań i współpracy dla promujących go orędowników.

  Najlepszy byłby serwer w gestii organizatorów, chociaż tutaj można wykorzystać też wolne rozwiązania. Eksperymentalnie nawet założyłem coś podobnego w pięć minut na https://allowkukiz.wordpress.com/ gdzie wstawiłem (w sposób jeszcze niepełny) plakaty znalezione na kukiz.org

  Odpowiedz

Skomentuj