Kukiz… Pociąga szczerością, pociąga pasją (poza nim pasję ma jeszcze tylko Braun – reszta tego towarzystwa to jacyś mydlani gracze bez wewnętrznego prądu), pociąga kilkoma pomysłami. Szkoda, że kościół jest mu potrzebny tylko sporadycznie, a na co dzień woli się modlić nad rzeką (tak mówił u Wojewódzkiego). Szkoda, ale wolę Jego uczciwość w tym zakresie, od działaczy PSL siedzących w pierwszych ławach kościoła, a jednocześnie głosujących za aborcją.

U Kukiza liczą się jednomandatowe okręgi wyborcze (JOW) – to on je skutecznie wprowadził do debaty publicznej i, ponieważ są jego obsesją, wierzę, że jako prezydent szukałby wszelkich sposobów wprowadzenia JOW do konstytucji. Podzielam tę Jego obsesję – cała reszta ważnych spraw do załatwienia jest drugorzędna w stosunku do JOW. Dlatego najprawdopodobniej to Pan Kukiz dostałby mój głos (…).

Fragment notatki Wojciecha Cejrowskiego „Kto na prezydenta?” pod datą 7 maja 2015.


Czytaj dalej:
Wojciech Cejrowski na face book

Dyskusja - 1 komentarz
  1. Wojciech Leszczyński

    12. maja 2015,  godz. 09:20

    Racja panie Wojtku, w pełni popieram pańską opinię. Ja bym jeszcze panu Kukizowi dołożył szczególne działania w celu przywrócenie szacunku do Polski i Polaków na salonach w Europie i w USA. Nie rozumiem bowiem, czemu nawet pan Paweł zamilkł w sprawie wypowiedzi pana dyr.Comey’a. Zamilkili również pozostali kandydaci i wogóle wszyscy polscy politycy, co się stało? strach czy amnezja? Ja, mimo , że jestem szarym zwykłym obywatelem pozwałem tego pana Comey’a po przez Sąd Okregowy w W-wie, sprawa o sygn.I C 447/15 i nie odpuszczę mimo jego funkcji, pochodzenia i możliwości.
    Wojtek Leszczyński

    Odpowiedz

Skomentuj

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.