/Spotkania na temat JOW i znaczenia referendum 6 września w Puławach i Nałęczowie

Spotkania na temat JOW i znaczenia referendum 6 września w Puławach i Nałęczowie

Serdecznie zapraszamy na dwa spotkanie w sprawie Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, które poprowadzą eksperci od Pawła Kukiza z Fundacji JOW.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek, 9 lipca br., początek o godz. 18.00, w Nałęczowskim Ośrodku Kultury. Będzie to seminarium poświęcone JOW, które poprowadzi Zbigniew Sycz, po wykładzie zaplanowano dyskusję.

Drugie spotkanie pt.”Blaski i cienie JOW”, w formie otwartej debaty publicznej, odbędzie się w piątek, 10 lipca, początek o godz. 16.30, w Puławach w restauracji „U Cecha” – Willa Samotnia przy ul. Zielonej 36. Debatę poprowadzą Zbigniew Sycz i Krzysztof Kowalczyk.

Bardzo prosimy o przybycie. W tak ważnej sytuacji dla całego kraju, jakim jest Referendum o JOW i zmiany ustroju Polski, nie może zabraknąć Twojego czynnego udziału. Wspólna obecność, wymiana informacji i Twój głos w dyskusji jest dla nas wszystkich niezmiernie cenny.

Nie pozostań bierny, gdy ważą się losy Polski. Zapraszamy!

Zbigniew Sycz jest członkiem Stowarzyszenia Koliber, koordynatorem z Ruchu JOW, zaangażowanym w działania na rzecz JOW od 1993 roku.

Krzysztof Kowalczyk jest koordynatorem z Ruchu JOW na Lubelszczyznę wydelegowanym przez Pawła Kukiza, zaangażowanym w działania na rzecz JOW od 2008 roku.

Organizatorem spotkania w Nałęczowie jest Społeczny Komitet poparcia Referendum dla JOW: Nałęczów-Kazimierz Dolny; e-mail: ruchjow.nalecz@wp.pl, tel. kontakt: 609 112 800.

Spotkanie w Puławach organizuje Społeczny Komitet poparcia Referendum dla JOW Puławy (1); tel. 514 087 747.

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/379350082264705/

Nałęczów_referendum1

673 wyświetlen