Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że 25 grudnia 2016 r. w wieku 89 lat zmarła p. Weronika Cykowska, wieloletnia uczestniczka Ruchu Obywatelskiego na rzecz JOW i propagatorka idei JOW, działaczka społeczna, patriotka, współorganizatorka II Międzynarodowej Konferencji „Poseł z każdego powiatu”, jaka odbyła się w Kłodzku w maju 2000 r.

Pani Weronika z wielkim poświęceniem przyjeżdżała na nasze konferencje, spotkania, happeningi, uczestniczyła we wszystkich Marszach Ruchu JOW na Warszawę.

Pani Weronika Cykowska pochodziła z Kresów Wschodnich, była nauczycielką.

Msza pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele Ojców Jezuitów pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny na placu Kościelnym 9 w Kłodzku w sobotę, 31 grudnia 2016, o godz. 9.00.

Pogrzeb p. Weroniki odbędzie się na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Dusznickiej w Kłodzku o godz. 13.00.

Dyskusja - 2 Komentarzy
 1. Krzysztof Cena

  01. Sty 2017,  godz. 18:54

  +
  Przy spotkaniach osobistych emanowała dobrocią osobistą i wzruszającym patriotyzmem. Niech spotka Ją nagroda w wieczności, a my zachowajmy pamięć o Niej.
  Requiescat in pace.

  Odpowiedz

 2. Jolanta Bąkowska-Gieysztor

  30. Gru 2016,  godz. 22:59

  Pani Weronika była osobą o niesamowitej energii. Zawsze na wysokich obrotach do końca zaangażowana, na wszystkich konferencjach i marszach. Strasznie mi żal, choć jednocześnie wiem, że w końcu jest ze swoim synem.
  Wieczny odpoczynek racz dać jej Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.

  Odpowiedz

Skomentuj

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.