Z inicjatywy Pawła Kukiza i Ruchu Obywatelskiego na rzecz JOW powstała strona zmieleni.pl, na której każdy może poprzeć idę JOW!

 

 

Na początek należy odtworzyć listę 750 tysięcy obywateli, którzy podpisali się pod petycją w sprawie zmiany ordynacji wyborczej na jednomandatową. Paradoksalnie, listę przygotowała Platforma Obywatelska, ale po wygranych wyborach bardzo szybko zapomniała o tym postulacie. Dlaczego listę trzeba odtworzyć? Bo została… zmielona!!! Odtwórzmy więc tę listę i złóżmy do Sejmu. Założyłem stronę zmieleni.pl, gdzie wszyscy, którym bliska jest idea okręgów jednomandatowych mogą się wpisywać pod akcją poparcia.

 

 

 

 

Popieram wprowadzenie 460 jednomandatowych okręgów wyborczych (JOW) w wyborach do Sejmu RP!

 

 

 

 

Poprzyj akcję!!


 

 


Dyskusja - 4 Komentarzy
 1. Jan Sadowski

  06. Wrz 2012,  godz. 13:57

  Dlaczego nie dwie kopie? Na stronie Pawła Kukiza pojawiła się informacja że jeszcze ‚nie wiemy’ czy to będą podpisy pod projektem ustawy (OIU) czy też podpisy pod wnioskiem o referendum. A dlaczego by nie zbierać na wszelki wypadek podpisow do obu mozliwosci? Wiem ze to moglo by byc troche wiecej zachodu ale moze to by sie oplacilo? A jezeli pare kopii wcale a wcale by nie zwiekszyly kosztow akcji moze warto by bylo zeby kazdy odsylal 4 kopie (tj. 2 x 2: 2 OIU i 2 referenda), zebysmy mieli juz gotowe podpisy w zapasie na nastepny raz? Moze to absolutnie niewykonalne ale jesli jednak jest szansa, to chcialbym przekazac te wiadomosc panu Kukizowi.

  Odpowiedz

 2. Michał Bartnicki

  05. Wrz 2012,  godz. 09:42

  Popieram !

  Odpowiedz

Skomentuj