/Polskie Radio „Trójka”: „JOW – za czy przeciw?”, 9.10.2012

Polskie Radio „Trójka”: „JOW – za czy przeciw?”, 9.10.2012

 

Z zapartym tchem wysłuchałem dzisiejszej audycji Kuby Strzyczkowskiego w III programie Polskiego Radia pt. Jednomandatowe Okregi Wyborcze za czy przeciw? połączonej z internetową sondą wśród słuchaczy.

 

Przede wszystkim brawa dla Pana Kukiza walił brzytwą po oczach, znakomicie. Powiedział Szejnfeldowi w twarz kłamiecie!

 

Nie odpowiedział Pan na pytanie dziennikarza: Co dalej? Jak to co? Naród domaga się władzy zwierzchniej w Rzeczypospolitej (art. 4 Konstytucji). Mamy zamiar zrzucić jarzmo okupacji koalicji zorganizowanych na wzór leninowski, wodzowskich partii politycznych i zastąpić nieudaczników ludźmi zacnymi.


Brawa dla Krzyśka Kowalczyka, który przytomnie zauważył, że bez żadnego uzgadniania z koalicjantami Platforma może przecież ogłosić referendum. Szejnfeld później przygwożdżony tym pytaniem przez Kukiza wił się jak wąż.

 

Patryk Hałaczkiewcz świetny głos, gratulacje.


Brakowało tylka jawnego stwierdzenia, że JOW to uproszczenie, chodzi nam o przywrócenie obywatelom biernego prawa wyborczego zawłaszczonego przez okupantów partyjnych.


Audycja wzbudziła olbrzymie zainteresowanie wśród słuchaczy, którzy w 96% opowiedzieli się za i w 4% przeciw JOW.  To akcja zmieleni.pl zmienia nastawienia mediów publicznych i samej Platformy, która już uderza w nutę, że to przecież ona jest jest głównym promotorem JOW w Polsce.

 

 

 

1 199 wyświetlen