/Podkarpaccy woJOWnicy spotkali się w Rzeszowie

Podkarpaccy woJOWnicy spotkali się w Rzeszowie

Ponad 70 osób uczestniczyło w spotkaniu zwolenników jednomandatowych okręgów wyborczych w Rzeszowie. Celem spotkania była integracja podkarpackiego środowiska woJOWników.

Zdając sobie sprawę z bardzo krótkiego czasu, jaki pozostał do ogólnokrajowego referendum, podjęto decyzję o zacieśnieniu współpracy poszczególnych miast i rejonów województwa. Padło wiele pomysłów i propozycji dotyczących sposobu dotarcia do obywateli i przekonania ich, aby w referendum opowiedzieli się za ordynacją większościową.

Prawdopodobnie podkarpackim woJOWnikom uda się utworzyć własne, niezależne media – zarówno tradycyjne, jak i elektroniczne – o zasięgu wojewódzkim, które oprócz promowania idei JOW będą nakreślać problemy z jakimi borykają się mieszkańcy Podkarpacia. Ponadto w celu usprawnienia i skoordynowania działań, podkarpaccy woJOWnicy podzielą się na sekcje tematyczne odpowiedzialne za różne sektory działania. O szczegółach pinformujemy!

About Marek Ostapko

w Ruchu JOW od 2009 roku. Organizator spotkań z śp. prof. Jerzym Przystawą w rodzinnym mieście Nowa Dęba. W latach 2010-2014 przewodniczący bezpartyjnego Klubu Radnych Ratusz w Radzie Miejskiej w Nowej Dębie. Prezes Stowarzyszenia "Przyjazny Samorząd".
653 wyświetlen