13 lutego w porannym programie "Polityka przy kawie" w TVP1 Piotr Duda powiedział: "Solidarność" prawdopodobnie wesprze pomysł Pawła Kukiza (…). Nie może być tak, że w niedzielę przy urnie kończy się demokracja, a w poniedziałek zaczyna partyjny zamordyzm i sterowanie posłami przez liderów.


Jeżeli sytuacja się nie zmieni, "Solidarność" wyjdzie na ulicę. Rząd nie chce z nami rozmawiać, to towarzystwo trzeba rozgonić.

 

 Dyskusja - 3 Komentarzy
 1. Krzysztof Kowalczyk

  19. Lut 2013,  godz. 21:37

  „Dziś w programie Moniki Olejnik „kropka nad i ” szef NSZZ Solidarność Piotr Duda potwierdził że związek poprze inicjatywę JOW ! Nareszcie związkowcy zrozumieli na czym polega prawdziwa demokracja i czym jest demokracja bezpośrednia z referendum obywatelskim w tle. To może być „wiekopomna chwila” dla układu politycznego w Polsce – można wręcz powiedzieć że „pokoleniowa rewolucja” po 89 roku.”

  Źródło: http://epolitic.salon24.pl/488075,pilne-nszz-solidarnosc-poprze-inicjatywe-jow

  Odpowiedz

 2. Mariusz Szachnowski

  14. Lut 2013,  godz. 08:46

  To nie mógłby być [pochód to musiałby być ruch polityczny: Solidarność po raz drugi… Mogłoby się to udać. Związki zawodowe są uznane przez „opiekunów” systemu za spolegliwe i do przyjęcia. Taki powrót Solidarności, których głównym celem byłaby przede wszystkim demokracja z JOW do sejmu na czele przyniósłby wymianę elit na takie dla których Polska Racja Stanu mogłaby się stać znów ważna!

  Odpowiedz

Skomentuj