/Majówka z Pawłem Kukizem

Majówka z Pawłem Kukizem

2 maja br., w Sielskiej Wodzie, odbył się piknik z Pawłem Kukizem. Organizatorką wydarzenia była Aleksandra Ziółkowska z wrocławskiego zespołu współpracującego z Kandydatem na Urząd Prezydenta RP Pawłem Kukizem.

Impreza odbyła się na Opolszczyźnie, w ośrodku Sielska Woda k. Lubszy. Paweł Kukiz omówił najważniejsze kwestie dotyczące swojego programu wyborczego, przez cały czas można było zadawać pytania, więc toczyła się żywiołowa dyskusja. Wielokrotnie opowiadał o konieczności wprowadzenia Jednomandatowych Okręgów Wyborczych poprzez dokonanie zmian w ordynacji wyborczej w wyborach do Sejmu. Podkreślał, że to obywatele stanowią podstawę wprowadzenia tych zmian oraz, że nie walczy o Urząd Prezydenta lecz o Polskę, aby odzyskała swoją podmiotowość.

Na piknik przybyły liczne media telewizyjne i radiowe, czego efektem było wyemitowanie w wieczornym wydaniu Faktów na TVN24, krótkiego reportażu o tym wspaniałym wydarzeniu.

Po pikniku w Lubszy Paweł Kukiz od razu pojechał do Falmirowic, gdzie docierali uczestnicy akcji „Rowerem dla Prezydenta Pawła Kukiza”.

Poniżej fotorelacja z pikniku

Kukiz_majówka_22

Kukiz_majówka_21

Kukiz_majówka_20

Kukiz_majówka_19

Kukiz_majówka_18

Kukiz_majówka_17

Kukiz_majówka_16

Kukiz_majówka_15

Kukiz_majówka_14

Kukiz_majówka_12

Kukiz_majówka_11

Kukiz_majówka_10

Kukiz_majówka_8

 

Kukiz_majówka_6

Kukiz_majówka_5

Kukiz_majówka_4

Kukiz_majówka_3

Kukiz_majówka_1

Kukiz_majówka_23

About Karol Maluchnik

społecznik, członek sztabu Pawła Kukiza, koordynator wolontariatu Ruchu JOW, odpowiedzialny za budowanie struktur i poszukiwanie rąk do pracy na rzecz JOW; e-mail: karol.maluchnik@ruchjow.pl
1 228 wyświetlen