Mariuszu!

 

wiele razy stawaliśmy, ramię w ramię, w tandemie broniąc idei JOW, pokazując, że JOW jest fundamentem Demokracji i jedyną gwarancją istnienia Społeczeństwa Obywatelskiego.

 

Ostatnio nasz dwugłos był słyszany 25 kwietnia w Szarej Willi w Collegium Iuridicum i 3 czerwca na Konferencji Stowarzyszenia "Demokracja Bezpośrednia", gdzie skutecznie przyparlismy Doradcę Prezydenta RP do muru. Na Ciebie można było liczyć, stawałeś w potrzebie, wspierałeś w boju o Dobro Wspólne.

 

Pamiętam, kiedy do grona woJOWników doszlusowałeś, obserwowałem, jak wzrastałeś w wiedzy, by stać się najprzedniejszym w naszym gronie JOW-owskim erudytą, przed którego argumentami chyliły się profesorskie głowy. Twoja determinacja w dokończeniu podziału Polski na 460 okręgów będzie dla nas przykładem i wzorem pozytywnego działania.

 

Chapeau bas!

 

Ta pustka, która po Tobie została, ta cisza, która nastała… 

Niech Dobry Bóg ma Ciebie w swojej pieczy!

 

 

 

 


Dyskusja - 2 Komentarzy
  1. Krzysztof Kowalczyk

    13. Cze 2013,  godz. 18:36

    Część trzecia seminarium „Obywatele decydują w ustawach, referendach i wyborach”, które odbyło się 3.06.2013 r. w Warszawie, poświęcona systemowi wyborczemu: http://www.youtube.com/watch?v=Q7ykgllpTIA Po przewinięciu czasu do 1:11:20 wypowiedź śp. Mariusza Wisa.

    Odpowiedz

Skomentuj

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.