/Ładujemy amunicję we Włocławku

Ładujemy amunicję we Włocławku

Witam serdecznie. Dzięki stronie ruchjow.pl w powiecie włocławskim całkowicie ODDOLNIE zaczyna łączyć się grupa zwolenników JOW. Zaczynamy od całkowitego zera. Nie mamy żadnego lidera i przywódcy. I nawet takiego kogoś nie chcemy. Nie mamy nawet porządnego lokalu dlatego spotykamy się w barze. Ale jeśli będzie taka potrzeba to spotkamy się nawet w parku na trawniku. Bo motywuje nas PATRIOTYZM i dobro POLSKI.

Planujemy w każdym większym mieście całego powiatu włocławskiego przeprowadzić spotkania (konferencje) z mieszkańcami nt. JOW. Wszystkie szczegóły zamieszczamy na bieżąco na stronie Facebook: JOWWloclawek.

Zapraszamy wszystkich, którym zależy na naszej POLSCE. Potrzebujemy rąk do pomocy. Począwszy od informatyka a skończywszy na artystach. Spójrzcie również jakie piękne i patriotyczne dzieło stworzyła jedna z naszych przyjaciółek. Spotkajmy się zatem wszyscy 14 czerwca.

11246478_975166069182729_3858294814083808953_n

PS wiele osób zaczyna pytać o spotkanie 6 czerwca. Dlaczego są dwa spotkania organizacyjne??

Pan Jacek Lebiedziński organizuje to spotkanie przy ul. Piwnej. Zachęcamy również do uczestnictwa. Jednak nie przeszkadza to w tym, byśmy MY (całkowici ODDOLNIACY) również się spotkali. Serdecznie pozdrawiam. Miłego popołudnia.

745 wyświetlen