/Krzysztof Bukiel: Trzeba wejść do Sejmu pod hasłem JOW i tylko JOW

Krzysztof Bukiel: Trzeba wejść do Sejmu pod hasłem JOW i tylko JOW

Widać wyraźną tendencję różnych „mądrali”, którzy tłumaczą „ciemnemu ludowi”, że tak naprawdę to ani Kukizowi, ani jego wyborcom nie zależy na JOW-ach, ale na „zadymie” i buncie przeciwko systemowi.

Próbują wmawiać, że wyborcy Pawła Kukiza nie wiedzą nawet, co to jest JOW. Próbują też wybierać z programu Kukiza tylko te elementy, które oni sami uznają za „wartościowe” – np. referenda.

To jest taktyka, jakiej można się było spodziewać: żadna partia w Polsce, zwłaszcza z tych, które są w Sejmie lub prawie są w Sejmie nie zgodzi się na JOW dobrowolnie.

Trzeba wejść do Sejmu pod hasłem JOW i tylko JOW, i postawić warunek: poparcie dla rządu za wprowadzenie JOW. Żadnych innych „kompromisów”.

*Krzysztof Bukiel – polski lekarz, działacz związkowy, publicysta, specjalista chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej, przewodniczący Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy (OZZL); Krzysztof Bukiel wraz z OZZL od lat popiera wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych do Sejmu RP i uczestniczy w Ruchu Obywatelskim na rzecz JOW

1 892 wyświetlen