Zapraszamy na Konferencję Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, która odbędzie się w Łodzi w Hotelu „Savoy” przy ul. Traugutta 6, w sobotę, 21 listopada 2015, w godzinach od 10.00 do 18.00.

Koszt udziału w konferencji wynosi 50 zł – cena zawiera obiad w trakcie wydarzenia. Istnieje możliwość rezerwacji noclegu w preferencyjnej cenie dla uczestników.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres: kontakt@ruchjow.pl.

Konferencja będzie okazją do dyskusji nad planami Ruchu JOW w nowej rzeczywistości powyborczej. Swój przyjazd i udział w roli prelegenta zapowiedział m. in. profesor Tomasz Kaźmierski oraz przedstawiciele zarządu Stowarzyszenia na rzecz Zmiany Systemu Wyborczego „Jednomandatowe Okręgi Wyborcze”.

Wpłaty prosimy kierować na konto Stowarzyszenia JOW (nr konta: 75 1020 3714 0000 4202 0084 7335 Kod BIC (Swift): BPKOPLPW) z dopiskiem „Konferencja JOW” do 19 listopada br.

Dyskusja - 2 Komentarzy
 1. ZBIGNIEW

  09. Lis 2015,  godz. 16:38

  Jak zwykle bardzo chętnie przyjedziemy na konferencję JOW do Łodzi. A jak układa się współpraca między głównymi ( w rozumieniu społecznym) propagatorami JOW czyli ruchem KUKIZ”15? Siedziałem jako mąż zaufania w komisji wyborczej podczas referendum i natępnych wystawiony przez Ruch Kontroli Wyborów i zauważyłem , że mniej głosowało na KUKIZ”15 niż na TAK dla JOW.

  Odpowiedz

  • Jerzy Gieysztor

   20. Lis 2015,  godz. 13:03

   Zbigniew. Miło będzie Pana zidentyfikować na Konferencji w Łodzi. A pańska konstatacja, jako członka Komisji Wyborczej, mniejszego poparcia dla KWW Kukiz15′, w porównaniu z „Tak dla JOW” w referendum, znajduje potwierdzenie w ogólnokrajowym porównaniu rezultatów obydwu tych głosowań. Pisaliśmy o tym w tekście „Ponad pół miliona zdystansowanych – ostrzegawczy sygnał” publikowanym na tutejszym portalu http://jow.pl/ponad-pol-miliona-zdystansowanych-ostrzegawczy-sygnal/

   Odpowiedz

Skomentuj