4 listopada o godz. 18:00 na wrocławskim Rynku rozpocznie  się kolejny happening na rzecz poparcia idei wprowadzenia Jednomandatowych Okręgów Wyborczych w wyborach do Sejmu RP organizowany wspólnie przez Ruch na rzecz JOW oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów.  Tegoroczne hasło akcji – Ordynacja jest do bani.

 

Oczywiście liczymy na Was, że zjawicie się jak najliczniej oraz że pomożecie nam w wypromowaniu akcji. Przede wszystkim zapraszajmy przyjaciół, znajomych czy współpracowników. Pomóc może nam w tym zaproszenie, umieszczone na  portal społecznościowy Facebook: http://www.facebook.com/event.php?eid=106943899371168&num_event_invites=1. Roześlijmy ten link jak największej liczbie osób! Niech każdy zainteresowany dowie się o happeningu i dołączy do nas.

 

A jeszcze nieprzekonanym pragnę przekazać, że po  happeningu spotykamy się wszyscy na afterparty w klubie Rabarbar!

Dyskusja - 2 Komentarzy
 1. Maciej Józefczyk

  05. Lis 2010,  godz. 01:17

  I razem : POD SEJM ! 😀

  Odpowiedz

 2. Maciej Józefczyk

  05. Lis 2010,  godz. 01:16

  Witam serdecznie . Jest mi niezmiernie miło że mogłem przyłączyć się do tej jakże zaszczytnej idei która może być początkiem budowy nowego ładu polityczno-społecznego i zarazem końcem obecnie trwających waśni polityczno-historyczno-socjologicznych które nie prznoszą nic dobrego poza podziałem społeczeństwa i odrywaniu jego uwagi od rzeczy najistotniejszych . Walczymy o nasze wspólne jutro 🙂

  Odpowiedz

Skomentuj

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.