/Do wszystkich, którzy mogą a boją się

Do wszystkich, którzy mogą a boją się

 

Czy poparłby Pan/Pani akcję zmieleni.pl? Nie wiem dlaczego, Ci którzy mogą ją poprzeć i pokazać, że w Narodzie jest ciągle moc zmian obawiają sie wizji rozkładu partii, a przecież partia oparta tylko na wizji drabiny do sejmu jest kruchym złudzeniem silnej organizacji.

 

To ludzie skupiają się wokół wspolnej wizji i uznanych wartości, a partia daje tylko nazwę i ramy organizacyjne. Przecież to nie zginie, gdy ci sami ludzie zaczną kandydować z indywidualnych list, wręcz nawet jest wieksza szansa, by przeszła osoba o tych cechach jakie preferujemy, bo nie ma sytuacji zniechęcenia, gdy nie podoba nam się lider danej partii, a chcielibyśmy zagłosować na innego członka, który jednak jest dalej w kolejności na liście wyborczej.

 

Nie powinno się straszyć dobrych działaczy pro publico bono, a te chwile powinniśmy wykorzystać w maksymalny sposób, aby ten zryw jaki się tworzy w tym momencie na naszych oczach nabrał takiego rozpedu, by zdmuchnął obecny skompromitowany rząd w niebyt razem z systemem, który taki rząd pomógł stworzyć! Połączmy sie wszyscy dla dobra nas wszystkich i Naszej Ojczyzny, która mam wrażenie w obecnej Europie jest jak samotny żaglowiec na morzu targanym wiatrami z różnych stron.

 

Pozdrawiam serdecznie!

 

845 wyświetlen