Czy poparłby Pan/Pani akcję zmieleni.pl? Nie wiem dlaczego, Ci którzy mogą ją poprzeć i pokazać, że w Narodzie jest ciągle moc zmian obawiają sie wizji rozkładu partii, a przecież partia oparta tylko na wizji drabiny do sejmu jest kruchym złudzeniem silnej organizacji.

 

To ludzie skupiają się wokół wspolnej wizji i uznanych wartości, a partia daje tylko nazwę i ramy organizacyjne. Przecież to nie zginie, gdy ci sami ludzie zaczną kandydować z indywidualnych list, wręcz nawet jest wieksza szansa, by przeszła osoba o tych cechach jakie preferujemy, bo nie ma sytuacji zniechęcenia, gdy nie podoba nam się lider danej partii, a chcielibyśmy zagłosować na innego członka, który jednak jest dalej w kolejności na liście wyborczej.

 

Nie powinno się straszyć dobrych działaczy pro publico bono, a te chwile powinniśmy wykorzystać w maksymalny sposób, aby ten zryw jaki się tworzy w tym momencie na naszych oczach nabrał takiego rozpedu, by zdmuchnął obecny skompromitowany rząd w niebyt razem z systemem, który taki rząd pomógł stworzyć! Połączmy sie wszyscy dla dobra nas wszystkich i Naszej Ojczyzny, która mam wrażenie w obecnej Europie jest jak samotny żaglowiec na morzu targanym wiatrami z różnych stron.

 

Pozdrawiam serdecznie!

 

Dyskusja - 1 komentarz
 1. Krzysztof Bartosiewicz

  14. Lis 2012,  godz. 12:33

  Witam! W pełni popieram akcje. Myślę że to może być początek zmian, prawdziwych zmian w naszym kraju. Jeśli nam by się to udało, to na pewno zapoczątkowało by duże zmiany na scenie politycznej i rozbiło ten beton partyjno-systemowy. Kiedyś zaufałem PO, zapewne jak wielu z Was. Nie wstydzę się tego i nie czuje się frajerem. Uważam że trzeba mieć otwarty umysł, patrzeć słuchać i myśleć. I jeśli widzimy kogoś że chce działać w słusznej sprawie to wesprzeć tą inicjatywę. Ale w życiu sami wiecie jak jest. Mam jednak nadzieję że tym razem będzie inaczej. Wierzę że znów staniemy na wysokości zadania i zdemontujemy tą „karuzele”.
  P.S.
  Powinno na tym nam wszystkim zależeć nie związanym z polityką, nie zależnie od przekonań, wiary, wieku i miejsca zamieszkania. Różnimy się pewnie w wielu sprawach i to jest piękne, bo przez to rozwijamy się, możemy zbudować lepsze społeczeństwo, lepszą przyszłość! Jest nas naprawdę wielu, choć wielu wątpi w działanie.

  Pozdrawiam
  Krzysztof Bartosiewicz
  Gdańsk 2012

  Odpowiedz

Skomentuj

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.