/Debategraph: Pluskwy medialne Stokłosa, Senat 2011 (propozycja)

Debategraph: Pluskwy medialne Stokłosa, Senat 2011 (propozycja)

 

Jeśli kogoś na tym portalu interesowałoby wydanie własnej opinii, propozycji poprawek, krytyki wobec poniższego pomysłu strukturalnego przedstawienie kontrargumentów do najczęściej i notorycznie powtarzanych sloganów antydemokratycznych (anty-JOW) to chętnie i z wdzięcznością wysłuchałbym tych opinii.

Argumenty zgromadziłem przy pomocy bardzo elastycznego, wolnego narzędzia do prowadzenia strukturalnych dyskusji, niestety, jeszcze niespolszczonego, pod nazwą debategraph.org. Według mojej oceny jest to najlepsze narzędzie tego typu dostępne w Internecie, posiadające niezliczone możliwości prezentacji. Pewne problemy program stwarzał w Firefoxie, ale to może być mój lokalny problem.

Warto, być może, by się było zastanowić, czy wobec metodycznej zmasowanej akcji propagandowej dezinformującej polskie społeczeństwo, nie należałoby się odwołać również do bardziej usystematyzowanych i metodycznych środków przeciwdziałania tej propagandzie.

A oto przykłady:

Pluskwa medialna: System JOW-ów oznacza zwycięstwo "Stokłosów"

Pluskwa medialna: Wybory do Senatu 2011 "skompromitowały" ideę JOW

 

Wklejam również obiekty embedded (W razie niepełnego lub złego obrazu przepraszam, może to zależeć od przeglądarki lub sprzętu)

Niestety, obiekty poza edytorem nie są akceptowane więc zwykłe linki do różnych widoków:

Box View

Buble View

Outline View

 


777 wyświetlen