Po długiej walce i zmaganiach z czasem oraz urzędami otrzymaliśmy oficjalną zgodę na umieszczenie reklamy nad naszym biurem przy Białoskórniczej 3 we Wrocławiu. Dla niewtajemniczonych dodam, że nasze biuro mieści się przy głównej trasie we Wrocławiu (wschód – zachód) i bardzo blisko Rynku i Ratusza, około 5 min piechotą.


Dzięki tej reklamie niewątpliwie zwiększymy świadomość wrocławian oraz turystów nt. istnienia konkretnego rozwiązania dla Polskiej polityki, a jednocześnie oznaczymy siedzibę biura Ruchu i Stowarzyszenia JOW.

 


Dodam, że mamy możliwość podświetlenia liter oraz loga jow.pl – wszystko zależy od budżetu, dlatego proszę was o wsparcie finansowe, abyśmy mogli jak najszybciej powiesić reklamę. Wykonanie reklamy z montażem w wersji podstawowej to koszt 3500 zł netto, w wersji podświetlonej diodami – 8 000 zł.Teraz na facebooku popiera nas 5300 osób, na jednomandatowe.pl 4600 osób. Jeśli każda z osób popierających wyślę choćby 1,5 złotego na konto Stowarzyszenia – reklama w wersji podświetlonej zawiśnie nad biurem.Liczę na waszą hojność podobnie, jak to było w przypadku naszego SteJOWca. W kasie na ten cel mamy obecnie 500 zł.

 

Numer Konta: 75 1020 3714 0000 4202 0084 7335

Stowarzyszenie na rzecz Zmiany Systemu Wyborczego
"Jednomandatowe Okręgi Wyborcze"
ul. Białoskórnicza 3/1

50-134 Wrocław

z dopiskiem "Wsparcie stowarzyszenia – reklama"

Wpłaty można również dokonać przez system dotpay (szybka płatność) klikając na:

https://ssl.dotpay.pl/?id=40383&opis=Wsparcie stowarzyszenia JOW – reklama


pozdrawiam,
Piotr Krajewski
kom. (+48) 694 233 234
email.
piotr.krajewski@jow.pl

About Piotr Krajewski

Dyskusja - 4 Komentarzy
 1. macias -

  23. maja 2011,  godz. 06:58

  „abyśmy mogli jak najszybciej powiesić reklamę”. Prosze sie za bardzo nie spieszyc, wyplaty sa ok. 1 kazdego miesiaca, wiec dobrze byloby poczekac przynajmniej do 10 kazdego miesiaca i wtedy oceniac stan kasy.

  @Grzegorz Reda, dokladnie nie wiem, ale wiem, ze firmy stosuja na pewno trick — wysylaja maila z informacja, ze jesli ktos chce sie wypisac z tego typu powiadomien, to prosze tu jest link. Wiec w najgorszym wypadku user dostanie 1 maila.

  Jesli juz, apelowalbym o 5 zl — ze wzgledu na to, ze czesc osob nie wplaci i aby jednak przebic ew. oplaty bankowe.

  Inna sprawa, ze jesli sa to zwolennicy do tego stopnia letni, ze ich zapal konczy sie na byciu zwolennikiem, to…

  Odpowiedz

 2. Grzegorz Reda

  22. maja 2011,  godz. 10:48

  Obawiam się, że sumowanie zwolenników jow.pl i jednomandatowe.pl prowadzi do zbyt optymistcznych wniosków, bo większość z popierających JOW zadeklarowało się na obu stronach. Ale nawet zakładając wersję pesymistyczną mamy do czynienia z pięciotysięczną armią.
  Ponawiam pytanie, które już kilka razy (i na stronie i na wewnętrznym forum) padło (rozszerzając je o nowy watek)- czy można do osób zadeklarowanych jako zwolennicy wysłać droga elektroniczną zaczepną widomość informującą i o wspaniałym pomyśle Piotra (brawo i za pomysł i za realizację !!!) i z prośbą o 1 zł wpłatę na jego wykonanie oraz o marszu z zaproszeniem do uczestnictwa ?
  Czy to możliwe z prawnego i technicznego punktu widzenia ? Pozostałe aspekety takiego kroku są jak sądzę oczywiste.

  Odpowiedz

 3. Jerzy Przystawa

  20. maja 2011,  godz. 22:17

  Ja też uważam, że Piotrowi gratulacje się należą. To nie było łatwe uzyskanie zgody Miasta na tę „reklamę”.Jestem pewien, że umieszczenie tego napisu w tak centralnym i ruchliwym punkcie Wrocławia, będzie rzeczywiście informowało i pobudzało do myślenia mieszkańców Wrocławia i gości. Niestety, koszt umieszczenia tego napisu poważnie nadszarpnie nasze fundusze. Tak bowiem jest, że większość (ogromna!) zwolenników JOW uważa, że do wprowadzenia tej reformy państwa wystarczy po prostu mieć takie życzenie. Otóż nie wystarczy, niestety.

  Jerzy Przystawa

  Odpowiedz

 4. Paweł Kawarski

  20. maja 2011,  godz. 16:10

  Super sprawa, gratulacje!!! za pomysł i za pomyślne zakończenie zmagań z urzędami (mogli się przecież nie zgodzić, bo przecież wybory w jednomandatowych okręgach są niezgodne z konstytucją). Proszę jeszcze o foto en face (na te bazgroły chyba nie była potrzebna oficjalna zgoda).

  Jeśli chodzi o podświetlenie, to chyba dojdzie do tego jeszcze koszt prądu?

  Poza tym: 5 300 + 4 600 to już jest niezła armia. Gdyby to blisko dziesięciotysięczne WOJsko było zdyscyplinowane, to 8 X niechybnie zawoJOWalibyśmy Sejm, Senat i prezydenta, i media.

  (… tak sobie marzę tylko)

  Pozdrowienia dla wrocławskiego podziemia

  Odpowiedz

Skomentuj