/Autokary na manifestację

Autokary na manifestację

ŻĄDAMY:

  1. ROZWIĄZANIA SEJMU!
  2. OGŁOSZENIA PRZEZ PREZYDENTA OGÓLNONARODOWEGO REFERENDUM W SPRAWIE WPROWADZENIA JOW! (Niech w sprawie ordynacji wyborczej wypowie się społeczeństwo ‑ nie partyjni liderzy).
  3. WPROWADZENIA PRZED NAJBLIŻSZYMI WYBORAMI DO SEJMU JOW!!!

Warszawa – 3 czerwca 2005 r.:

W samo południe

Plac Zamkowy – Sejm

Przyjdź, przyłącz się do nas!

Ruch Obywatelski JOW żąda natychmiastowej zmiany systemu wyborczego do Sejmu, zaprzestania zmuszania obywateli do głosowania na listy partyjne i wprowadzenia JOW jako jedynego, w pełni demokratycznego sposobu wybierania posłów.

Gdańsk:

ZAPRASZAM SERDECZNIE na manifestację Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych w Warszawie 3 czerwca. Mamy autokar 49 miejscowy, który odjedzie z placyku przy Urzędzie Pocztowym nr 2 przy gdańskim Dworcu Głównym PKP. Młodzież i studenci jadą bezpłatnie, dla dorosłych koszt 30 złotych. Listę kompletuje Ryszard Śnieżko, który dyżuruje w restauracji „PATIO", ul Kupiecka, przy „Zieleniaku". Można też zapisać się telefonicznie, dzwoniąc do mnie na nr tel.: 0502 197 297.
Stefan Grabski

Kraków:

Zapraszam zwolenników zmiany systemu wyborczego do Sejmu, do udziału w manifestacji Ruchu Obywatelskiego na rzecz JOW w piątek, 3 czerwca 2005, o godz. 12.00 w Warszawie.
Jednocześnie informuję o możliwości wyjazdu autokarem z Krakowa. Koszt przejazdu w obie strony wynosi 20 zł. Studenci jadą za darmo. Listę sporządzi Piotr Wojtasik. Wyjazd 3 czerwca o godz. 6.30 z parkingu przed Centrum Biznesowym na ul. Lubicz 23. Powrót tego samego dnia wieczorem.
Osoby chętne proszę o zgłaszanie udziału w wyjeździe najpóźniej do 30 maja.
Piotr Wojtasik
tel. 0501 569 980
woyttek@poczta.fm
kisatJow@poczta.fm

Rzeszów:

Drodzy WoJOWnicy z okolic Rzeszowa i z Podkarpacia!
Autokar z Rzeszowa wyjedzie na manifestację w dniu 3 czerwca o godz. 6.30, z parkingu koło WRN obok pomnika.
Prosimy zainteresowanych o zgłaszanie się do Zbigniewa Sycza na numery telefonów:
kom. 0607 595 030 i stacjonarny (017) 853 37 58.

Wrocław:

Na naszą manifestację w Warszawie, w dniu 3 czerwca, wyjedzie z Wrocławia autokar. Wyjazd rano i powrót wieczorem tego samego dnia. Przejazd jest darmowy. Mamy jeszcze wolne miejsca. Proszę tych z Państwa, z Wrocławia i okolic, którzy chcą pojechać o zgłaszanie się nasz e-mail: spes@spes.wroc.pl lub na komórkę: 0600 740 149.
Katarzyna Pelc

 

 

 

 

637 wyświetlen