/3 czerwca 2005 – Manifestacja pod Sejmem

3 czerwca 2005 – Manifestacja pod Sejmem

Drodzy Przyjaciele!

     Zbliża się dzień 3 czerwca. Udział w manifestacji ruchu JOW zapowiadają organizacje i związki zawodowe, różne środowiska popierające nasz postulat. Otrzymaliśmy zapowiedź Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy, Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych, trwają rozmowy z innymi związkami. Udział i poparcie zapowiadają także stowarzyszenia i środowiska polityczne.

     Zapraszamy wszystkich, którym rozpad państwa polskiego, całkowity paraliż Sejmu i rządu NIE ODPOWIADA. Wszystkich, którzy w obecnej sytuacji nie mogą zrealizować swoich słusznych postulatów zawodowych, środowiskowych. Musimy wywalczyć JOW po to, aby móc realizować kolejne kroki naprawy Polski ‑ zmienić system podatkowy, naprawić sytuację w służbie zdrowia, w gospodarce itp. itd.

     Bez JOW wszystkie postulaty, zostaną tylko postulatami, bo w sparaliżowanym od góry państwie nie da się wprowadzic żadnych, nawet najbardziej oczywistych i potrzebnych zmian.

     A zatem: Przybywajcie wszyscy do Warszawy 3 czerwca na "Marsz nadziei"! "Wstańmy i chodźmy!" ‑ jak napisał kol. Włodek Urbańczak w projekcie plakatu i ulotki.

     Ci, którzy na prawdę nie mogą przyjechać na Plac Zamkowy proszeni są o wsparcie naszej akcji finansowo. Wszystko organizujemy środkami ofiarnych patriotów, skromnymi datkami, ciągle borykamy się z dramatycznym brakiem środków. Każda wpłata na konto stowarzyszenia ‑ nawet skromna ‑ pomoże nam rozszerzyć nasze działanie i uczynić je bardziej skutecznym.

     Tym, którzy już zasili nasze konto umożliwiając druk plakatów i ulotek na manifestację bardzo dziękujemy.

Konto Stowarzyszenia JOW:
75 1020 3714 0000 4202 0084 7335

340 wyświetlen